نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چطور پیشنهاد آشنایی رو مطرح کنم؟

1413
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42696
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور پیشنهاد آشنایی رو مطرح کنم؟

سلام دوستان
    من یه تاپیک دیگه دیروز درباره تنهایی نوشته بودم. منتهی امروز یه سوال دیگه دارم(اگر بعضی جاهای حرفام تکراری بود برای دوستانی که اون تاپیک رو نخوندن مینویسم).

خیلی خلاصه بگم که من یه شرکت توی یکی از برج های اداری تهران دارم. توی طبقه ی ما و چنتا واحد اونطرف تر، یه شرکت دیگه ای هست که اینجا شعبه ی فرعیشون هست فکر میکنم. چون 90 درصد مواقع یه خانومی تنها میره به اون شرکت. و من میدونم(پرسیدم) که اون خانوم اونجا کارمند هست و جزو صاحبان شرکت نیست.

من از ظاهر این خانوم خوشم اومده. همچنین رفتارش. البته کل شناختم ازش در حد همین رد شدن از کتارش توی راهرو و اسانسور بوده و بس. اطلاعات بیشنری ندارم. و علاقه مندیم فقط در حد تیپ و قیافه و رفتار ظاهری هست.

حالا نمیدونم چطور قضیه رو باهاش مطرح کنم؟ یه مدت میخواستم آمار بطور نامحسوس بگیرم، ولی دیدم راه خاصی وجود نداره برای اینکار. حتی یکبار یکی از خانومهای شرکت خودمون رو فرستادم چنتا بهانه ی الکی جور کنه و بره آمار بگیره ولی موفق نشد چیز خاصی بفهمه.

از یکطرف دیگه فکر میکنم اگر با همین روند پیش بریم شاید ماهها طول بکشه و اصلا شاید وسط کار اون خانوم کارشو عوض کرد و یهو رفت و یا از اون بدتر فهمیدیم شوهر داشته یا نامزد داشته و ما اینهمه مدت تو فکرش بودیم. خلاصه تصمیم گرفتم قضیه رو علنی کنم(درواقع همون حرکت انتحاری).

ولی نمیدونم چطوری؟
    آیا خودم مستفیم برم بگم میخوام باهاتون آشنا شم؟(راستش اصلا راغب به این نیستم)
    آیا دوباره همون همکار خانومم رو بفرستم بره بگه همکار ما میخواد با شما آشنا بشه؟
    آیا همکارم رو بفرستم که نره بگه میخواد آشنا بشه همکارمون، بره بگه یه بنده خدایی میخواد آمارتو بدونه(درواقع من رو لو نده همون اول!)

نمیدونم چکار کنم ولی اینو خوب میدونم که خسته شدم و میخوام یه اقدام سریع و جدی انجام بدم!
    لطفا خانومهای محترم راهنمایی و کمک کنید!

****راستش یه نکته ی خیلی مهم دیگه هم بگم. اونم اینکه اگر به فرض گفتم و طرف هم قبول کرد، ولی همون جلسات اول متوجه شدم از نظر تحصیلات یا سطح فکر و اینطور چیزها، اونی نیست که میخواستم، چطور تمومش کنم که آبرو ریزی نشه و دل طرف هم نشکنه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چطور پیشنهاد آشنایی رو مطرح کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mardetanha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه تاپیک دیگه دیروز درباره تنهایی نوشته بودم. منتهی امروز یه سوال دیگه دارم(اگر بعضی جاهای حرفام تکراری بود برای دوستانی که اون تاپیک رو نخوندن مینویسم).

خیلی خلاصه بگم که من یه شرکت توی یکی از برج های اداری تهران دارم. توی طبقه ی ما و چنتا واحد اونطرف تر، یه شرکت دیگه ای هست که اینجا شعبه ی فرعیشون هست فکر میکنم. چون 90 درصد مواقع یه خانومی تنها میره به اون شرکت. و من میدونم(پرسیدم) که اون خانوم اونجا کارمند هست و جزو صاحبان شرکت نیست.

من از ظاهر این خانوم خوشم اومده. همچنین رفتارش. البته کل شناختم ازش در حد همین رد شدن از کتارش توی راهرو و اسانسور بوده و بس. اطلاعات بیشنری ندارم. و علاقه مندیم فقط در حد تیپ و قیافه و رفتار ظاهری هست.

حالا نمیدونم چطور قضیه رو باهاش مطرح کنم؟ یه مدت میخواستم آمار بطور نامحسوس بگیرم، ولی دیدم راه خاصی وجود نداره برای اینکار. حتی یکبار یکی از خانومهای شرکت خودمون رو فرستادم چنتا بهانه ی الکی جور کنه و بره آمار بگیره ولی موفق نشد چیز خاصی بفهمه.

از یکطرف دیگه فکر میکنم اگر با همین روند پیش بریم شاید ماهها طول بکشه و اصلا شاید وسط کار اون خانوم کارشو عوض کرد و یهو رفت و یا از اون بدتر فهمیدیم شوهر داشته یا نامزد داشته و ما اینهمه مدت تو فکرش بودیم. خلاصه تصمیم گرفتم قضیه رو علنی کنم(درواقع همون حرکت انتحاری).

ولی نمیدونم چطوری؟
    آیا همکارم رو بفرستم که نره بگه میخواد آشنا بشه همکارمون، بره بگه یه بنده خدایی میخواد آمارتو بدونه(درواقع من رو لو نده همون اول!)

نمیدونم چکار کنم ولی اینو خوب میدونم که خسته شدم و میخوام یه اقدام سریع و جدی انجام بدم!

****راستش یه نکته ی خیلی مهم دیگه هم بگم. اونم اینکه اگر به فرض گفتم و طرف هم قبول کرد، ولی همون جلسات اول متوجه شدم از نظر تحصیلات یا سطح فکر و اینطور چیزها، اونی نیست که میخواستم، چطور تمومش کنم که آبرو ریزی نشه و دل طرف هم نشکنه؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.
    قبل از هرچیز باید عرض کنم بنده مذکر هستم ( با توجه به دعوتت از خانم های سایت ) !

بله توی تاپیک سابقتون به شما گفته بودم باید کسی رو مد نظر قراربدید و بعد اقدام به رابطه اولیه کنید !

ببینید چیزی که باعث شده اون خانم از ارائه دادن اطلاعات به همکار شما صرف نظر کنه چی بوده ! ممکنه حس خوبی در برخورد اولیه با همکار شما نسبت به همکارتون نداشته بوده !
    یا به هر دلیلی از دادن اطلاعاتش به اون خانم تفره رفته !

به هرحال اقدام اون همکار شما نتیجه مثبت نداشته !

پس شما نباید در جهت کسب اطلاعات از کیس مد نظر ویا در خواست آشنایی اون همکار رو بفرستی جلو ! اما چرا ؟

1 همکار شما با شما نسبت خونی نداره ( خواهر / مادر )
    و واسطه قرار دادن یک همکار مونث برای این مسائل ممکنه ذهنیت منفی در اون خانم ایجاد کنه و بگه این آقا با این خانم تا حدی صمیمیت داشته که تا این مسائل باهاش صحبت کرده !

2 گفت گوی همکارشما با اون خانم درجهت در خواست آشنایی نوعی درخواست از طرف شماست ! پس این درخواست باید رسمی تر واز جانب خودتون باشه ! چه بسا خانم مورد نظر شما از
    این مدل درخواست خوشش نیاد یا به عذت نفسش بر بخوره که قبول کنه حتی اگر دلش بخواد قبول کنه ! ( بالاخره مرد باید اقدام کنه ودرخواست بده ) فرستادن همکار حضور ایشون حالت عامرانه داره

پس اقدام در این جهت بر عهده خود شماست ضمن اینکه از یک مرد جسور توانمند و امروزی جز این انتظار نمیره !

اگر از روش من اقدام کردی به اون خانم بگو میخام باهاتون آشنا بشم و اگر از نظر هم دیگه مورد پسند واقع شدیم ! خوب معلومه که چی میشه !

یعنی به نظر من صاف و رو راست برید جلو! سن شما سن ۱۸ ساله نیست که وقت وزمان و پذیرش لازم معذرت میخوام برای لوس بازی داشته باشید !

پس باید هر کیسی که به نظرتون مورد پسند بود ( ظاهری ) باهاش وارد صحبت بشین و اگر مورد صحیحی نبود خوب خیلی مجلسی جدا بشید !

این روش با توجه به این که دوست ندارید بعدا دل طرف بشکنه
    ( در صورت عدم تفاهم ) ساز گار هست چون شما دراین روش از حالت های احساسی ( امروزی بازی ) استفاده نکردین که طرف به شما وابسته بشه
    ویرایش توسط Saltanat : 01-11-2020 در ساعت 07:08 PM

3. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42696
    تشکـر
    10
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.
    قبل از هرچیز باید عرض کنم بنده مذکر هستم ( با توجه به دعوتت از خانم های سایت ) !

بله توی تاپیک سابقتون به شما گفته بودم باید کسی رو مد نظر قراربدید و بعد اقدام به رابطه اولیه کنید !

ببینید چیزی که باعث شده اون خانم از ارائه دادن اطلاعات به همکار شما صرف نظر کنه چی بوده ! ممکنه حس خوبی در برخورد اولیه با همکار شما نسبت به همکارتون نداشته بوده !
    یا به هر دلیلی از دادن اطلاعاتش به اون خانم تفره رفته !

به هرحال اقدام اون همکار شما نتیجه مثبت نداشته !

پس شما نباید در جهت کسب اطلاعات از کیس مد نظر ویا در خواست آشنایی اون همکار رو بفرستی جلو ! اما چرا ؟

1 همکار شما با شما نسبت خونی نداره ( خواهر / مادر )
    و واسطه قرار دادن یک همکار مونث برای این مسائل ممکنه ذهنیت منفی در اون خانم ایجاد کنه و بگه این آقا با این خانم تا حدی صمیمیت داشته که تا این مسائل باهاش صحبت کرده !

2 گفت گوی همکارشما با اون خانم درجهت در خواست آشنایی نوعی درخواست از طرف شماست ! پس این درخواست باید رسمی تر واز جانب خودتون باشه ! چه بسا خانم مورد نظر شما از
    این مدل درخواست خوشش نیاد یا به عذت نفسش بر بخوره که قبول کنه حتی اگر دلش بخواد قبول کنه ! ( بالاخره مرد باید اقدام کنه ودرخواست بده ) فرستادن همکار حضور ایشون حالت عامرانه داره

پس اقدام در این جهت بر عهده خود شماست ضمن اینکه از یک مرد جسور توانمند و امروزی جز این انتظار نمیره !

اگر از روش من اقدام کردی به اون خانم بگو میخام باهاتون آشنا بشم و اگر از نظر هم دیگه مورد پسند واقع شدیم ! خوب معلومه که چی میشه !

یعنی به نظر من صاف و رو راست برید جلو! سن شما سن ۱۸ ساله نیست که وقت وزمان و پذیرش لازم معذرت میخوام برای لوس بازی داشته باشید !

پس باید هر کیسی که به نظرتون مورد پسند بود ( ظاهری ) باهاش وارد صحبت بشین و اگر مورد صحیحی نبود خوب خیلی مجلسی جدا بشید !

این روش با توجه به این که دوست ندارید بعدا دل طرف بشکنه
    ( در صورت عدم تفاهم ) ساز گار هست چون شما دراین روش از حالت های احساسی ( امروزی بازی ) استفاده نکردین که طرف به شما وابسته بشه

سلام جناب سلطنت ... ممنون از نظرات شما چه در این تاپیک چه در اون تاپیک

یادمه دبیرستانی بودم یکبار از میدون ولیعصر تا میدون ونک تا میدون راه اهن پیاده رفتم. چون نمیتونستم از کسی پول بگیرم و کارت هم جا گذاشته بودم(اون زمان تازه این کارت اتوبوس ها اومده بود). یا مثلا یکبار از تهران رفتم قم و موقع برگشتن از قم ساعت 2.5 شب بود و زمستون سرد سال 86. بنزینم خط اخر بود و احتمالش بود وسط بیابون گیر کنم. تو میدون قم چنتا تاکسی وایساده بودن ولی هرکار کردم نتونستم برم 2 هزار تومن بگیرم و 5 لیتر محض احتیاط بنزین بزنم و همونطور با یه خط بنزین و بخاری خاموش رفتم تا تهران.

اینو گفتم که بگم تو زندگی تا جایی که شده از کسی درخواست نکردم. حتی درخواستی که موجه و منطقی باشه. برای همین با اینکه میدونم درخواست آشنایی متفاوته، ولی نمیدونم چرا هرکار میکنم واسم سنگین هستش. خصوصا وقتی طرف رو نمیشناسم اصلا. باز اگر یکی بود میشناختمش و مطمئن بودم به انتخابم، درخواست کردنش اینقدر سخت نبود، ولی از یه ادم غریبه خیلی سنگینه واسم.

درباره ی اون همکارمون هم. راستش اون بد عمل نکرده. منتهی نظر ایشون خیلی long-time هست. همکار ما فقط برای پرسیدن یه سوال کاملا سادهو نا مرتبط رفت پیش اون خانوم تا فقط ببینتش تا بفهمه اصلا من کیو دارم میگم! بعدشم معتقده باید پیش بیاد توی راهرو ببینتش و سلام و علیک کنه. بعدش کم کم سعی کنه مثلا به ناهاری چیزی دعوتش کنه و .... خلاصه خیلی طولانی مدت و استه استه فکر میکنه. که شایدم درسته حرفش ولی من حس میکنم پیر بشم تا اونموقع. از اون بدتر اگر بفهمیم طرف شوهر داشته و ما اینهمه وقت روش گذاشتیم دیگه بدتر!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

یادمه دبیرستانی بودم یکبار از میدون ولیعصر تا میدون ونک تا میدون راه اهن پیاده رفتم. چون نمیتونستم از کسی پول بگیرم و کارت هم جا گذاشته بودم(اون زمان تازه این کارت اتوبوس ها اومده بود). یا مثلا یکبار از تهران رفتم قم و موقع برگشتن از قم ساعت 2.5 شب بود و زمستون سرد سال 86. بنزینم خط اخر بود و احتمالش بود وسط بیابون گیر کنم. تو میدون قم چنتا تاکسی وایساده بودن ولی هرکار کردم نتونستم برم 2 هزار تومن بگیرم و 5 لیتر محض احتیاط بنزین بزنم و همونطور با یه خط بنزین و بخاری خاموش رفتم تا تهران.

اینو گفتم که بگم تو زندگی تا جایی که شده از کسی درخواست نکردم. حتی درخواستی که موجه و منطقی باشه. برای همین با اینکه میدونم درخواست آشنایی متفاوته، ولی نمیدونم چرا هرکار میکنم واسم سنگین هستش. خصوصا وقتی طرف رو نمیشناسم اصلا. باز اگر یکی بود میشناختمش و مطمئن بودم به انتخابم، درخواست کردنش اینقدر سخت نبود، ولی از یه ادم غریبه خیلی سنگینه واسم.

درباره ی اون همکارمون هم. راستش اون بد عمل نکرده. منتهی نظر ایشون خیلی long-time هست. همکار ما فقط برای پرسیدن یه سوال کاملا سادهو نا مرتبط رفت پیش اون خانوم تا فقط ببینتش تا بفهمه اصلا من کیو دارم میگم! بعدشم معتقده باید پیش بیاد توی راهرو ببینتش و سلام و علیک کنه. بعدش کم کم سعی کنه مثلا به ناهاری چیزی دعوتش کنه و .... خلاصه خیلی طولانی مدت و استه استه فکر میکنه. که شایدم درسته حرفش ولی من حس میکنم پیر بشم تا اونموقع. از اون بدتر اگر بفهمیم طرف شوهر داشته و ما اینهمه وقت روش گذاشتیم دیگه بدتر!
    سلام
    خخخخخخ نگران نباش عزیزم پیر نمیشی ! 😊

بله من فکر کردم عملکرد اون خانم همکار اشتباه بوده !
    اما بازم درست نیست یک خانم که با شما سنخیت خانوادگی نداره برای شما راه رو باز کنه ! یعنی هر چقدر هم اون کیس مکرد نظر امروزی فکر کنه واز طرز پوشش و .........استنباط شه ایشون امروزی هست ! اما درنهایت در ضمیر نا خودآگاهش تاثیر منفی داره که چرا یک خانم کارمند که با طرف مذکر هیچ رابطه و خانوادگی نداره دراین جهت باید اقدام کنه !

به نظر من همین اقداماتی که گفتین قراره انجام بشه رو یا خودتون انجام بدین یا حداقل کسی که با شما نسبتی داره یا نهایتا یک کارمند خانم موسن ( سن بالا / هم سن وسال کیس منتخب ( طرف مونث ) نباشه ) نهایتا اگر بازم نبود خب همون همکار اینکارو انجام بده !

اما سعی کنید فوت وقت نکنید !

اما اگر یکم رو خودتون کار کنید و خودتون اقدام کنید خیلی بهتره !

درضمن شما یکم مغرور هم هستین ! یکم

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

!
    گفتم یکم مغرورین !

8. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان

ولی نمیدونم چطوری؟

سلام
    درخواست مستقیم اشنایی که خب یه مقدار چیپ و دهه شصتی هستش
    بهرحال چه طرف مقابل تعجب کنه چه احیانا عصبانی بشه چه بی توجهی کنه شما پاسخ مثبتی ازین کار نمیگیرین و واسه وجهه و شخصیتتونم خوب نیست

فرستادن یه نفر به عنوان واسطه اشنایی هم روش مناسبی نیست
    یعنی درین مورد جواب نمیده
    اینکارو وقتی انجام میدن که بخوان اجازه برا خواستگاری بگیرن و به کار ازدواجهای سنتی میاد که ظاهرا خیلی هم باب میل شما نیست

تنها روش معقول و متداول که اگرم نتیجه مثبت نگیرین لااقل هیچ اسیبی به وجهه و شخصیت شما وارد نمیشه و چیزی از دست نمیدین
    اگرم نتیجه مثبت بگیرین که چه بهتر

پس به این صورت عمل کنین:
    با ظاهر شیک و اراسته برین محل کار این خانم و با یه بهانه مناسب مثلا پرسیدن یه سوال راجع به خدمات اون شرکت
    و بعدش با این خانم سر حرف باز کنین
    راجع به حرفه خودتون مختصر و مفید توضیح بدین و بگین اگه کاری یا کمکی از دستتون بربیاد اماده انجامش هستین
    بعدش خیلی جدی و ریلکس و رسمی بدون اینکه ذره ای حالت اشتیاق و التماس و دلهره در شما باشه کارت ویزیتتونو که شماره شما پشتش نوشته بهش بدین و بیاین بیرون

اگه شما به دلش نشسته باشین و مایل به ادامه ارتباط با شما باشه قطعا تماس خواهد گرفت
    و اگه احیانا تماس نگیره هم چیزی از شما کم و کسر نشده

ممکنه همونروز تماس نگیره که احتمالا همینطورم هس
    اما فردا یا پس فرداش اینکارو خواهد کرد

این متداولترین و بی دردسرترین روش هستش
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

10. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)